Acun Ilıcalı’nın “Kansız” Lafı Ünlü Oyuncuyu Çıldırttı!

Geçtiğimiz yıl Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’ın oğlunu canlandıran Serkay Tütüncü, dizinin setinde verdiği röportaja “Survivor’la ilgili konuşmaya bile gerek yok” diye bir açıklama yapmıştı. Acun Ilıcalı, Yotube’da yayınlanan ‘Nur Tuğba İle Laf Aramızda’ programına konuk oldu. Ilıcalı, bu konuya ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

“BİRKAÇ KANSIZ ÇIKTI”

Nur Tuğba’nın “Survivor’a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?” sorusuna cevap veren Ilıcalı, “Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar ‘Survivor’ı bana sormayın’ diyor. Ben de aradım ‘Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?’ dedim. ‘Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri, bana yanlış olmuş’ dedi. Çıktıktan sonra biz de bir program da yaptın’ dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem” ifadelerini kullandı.

“KAPINDA İŞ DİLENECEK KADAR DA KARAKTERSİZ DEĞİLİM”

Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinin ardından gözler Serkay Tütüncü’ye çevrilmişti. Tütüncü’den de Ilıcalı’ya yanıt gecikmedi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun… Kanal sahibisin falan… Senin programına gelip varını yoğunu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun… Ne kadar ayıp yaptığın… Kansız değilim Acun abi… Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim… Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum…
Nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin… “Para bendeydi” de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim… Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim… Bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin belli ki… Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için… Ben hiçbir zaman onlardan olmadım. Kusuruma bakmayacaksın… Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum elemelere geldim seçildim Ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim Bence iyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x