Kuruluş Osman 121.bölüm fragmanında dengeleri değiştirecek teklif! Kazanan ve kaybeden…

Kuruluş Osman 121.bölüm fragmanında hain emellerine ulaşmak isteyen Nayman’ın Osman Bey’e götürdüğü teklif ortalığı çalkaladı. Kuruluş Osman’da Osman Bey’le birebir dövüşmek istediğini belirten Nayman, mağlup olması halinde nökerlerinin toprağı terk edeceğini sözlerine ekler. Öte yandan Nayman’ın galip gelmesi durumunda da hem Beylerin hem Alplerin kendisine biat edeceğini şart olarak sunar.

Nayman’ın teklifini kabul eden Osman Bey, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında ‘Yarına bu toprakların göreceği en büyük savaşa hazırlıklı olun.’ diyerek harekete geçer.

Nayman’ı hezimete uğratmak ve bu savaşı galibiyetle taçlandırmak adına yapabileceğinin en iyisini ortaya koyan Osman Bey, ‘Ben şehit düşsem dahi o Nayman bu  topraklardan sağ çıkmayacak. Ve duyacağı son şey: Allah-u Ekber!’ çıkışına imza atar.

Yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın, yapımcılığını,  senaristliğini ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Kuruluş Osman 121.bölümüyle 12 Nisan Çarşamba tarihinde saat 20:00’da ATV’de yayına girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x