Sarp Apak Cem Yılmaz’ın Kendi Stand-Up Gösterisine Başlayan Eşine Hayran Kaldığını Söyledi!

Magazin muhabirlerine yakalanan Sarp Apak, eşi Bengisu Apak’ın stand-up gösterilerine başladığını duyurdu. Üstelik Cem Yılmaz’ın Bengisu Apak’a hayran kaldığını sorduğunu söyledi ve aralarında geçen komik diyaloğu anlattı. Detaylar ?

Hatırlarsanız, ünlü oyuncu Sarp Apak 2018 yılında Bengisu Uzunöz ile evlenmişti. Çift, o günden bu yana magazinin merceğinden uzak, huzurlu bir ilişki sürdürüyor ?

En son kendisini görmeye alışık olduğumuzdan daha farklı bir rolle, Kaderimin Oyunu dizisiyle karşımıza çıkan Sarp Apak, dün gece Etiler’de magazin muhabirlerine yakalandı.

Muhabirlerle uzun uzun sohbet eden Sarp Apak, eşi Bengisu Apak’a da övgüler yağdırdı ?

Eşi Bengisu Apak’ın bir stand-up gösterisine başladığını ve seyirci karşısına çıktığını duyuran Sarp Apak, önce bu işin ne kadar zor olduğundan bahsetti ve, “Bir insan sevdiğine, ‘Stand-up yap’ demez, çok zor bir iş” dedi.

Ardından, eşine stand-up yapma fikrini oyuncu arkadaşları Uraz Kaygılarıoğlu’nun verdiğini açıkladı ?

Bengisu sadece beni değil, bütün arkadaşlarını çok güldüren biri. İlk Uraz Kaygılaroğlu’nun aklına geldi. Uraz, kabul etmeyeceğini düşündü ama sevgili eşim bu teklifi kabul ederek inanılmaz bir cesaret örneği gösterdi.

Son olarak Cem Yılmaz’ın da eşinin gösterisini izlediğini anlatan Apak, Cem Yılmaz ila aralarında geçen komik diyalogdan da bahsetti ?

Apak, ‘Cem Yılmaz izledi ve Bengi’ye hayran oldu. Bana, ‘Nereden buldun bu kızı?’ diye sordu ve ben de ‘Twitter’dan’ diyerek, ona takıldım. Sağ olsunlar, çok destek oldular’ dedi.

Sarp Apak’ın eşiyle ilgili konuştuğu samimi sohbeti izlemek isterseniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x