Sivasspor’da Servet Çetin dönemi resmen başladı

Demir Grup Sivasspor’da teknik direktörlüğe getirilen Servet Çetin, Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde, Sivas’ın kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Çetin, bir yıllık sözleşmeye imza attı.

Kırmızı-beyazlı ekipte bir sezon futbol oynadığını, 4 sezon yardımcı antrenörlük yaptığını anımsatan Çetin, “Nasip olursa bir sene teknik direktörlük yapacağım. Gerçekten Sivas’ın yeri bende çok ayrı, gençliğim burada geçti. O yüzden kulübün dinamiklerini çok iyi biliyorum.” dedi.

Çetin, Sivasspor’da çalışma ortamının bir antrenör için oldukça iyi olduğunu vurgulayarak, “Bunu da tabi burada çalıştığım sürede görüyorum. Yardımcı antrenör olarak başladığımda da söylemiştim, gerçekten doğru yönetilen, hem maddi hem manevi anlamda hocanın işini kolaylaştıran bir kulüp. O yüzden benim için de burada başlamam çok değerli oldu.” diye konuştu.

Sivasspor’u hak ettiği yere getirmek için çaba göstereceğini dile getiren Çetin, “Elimizden geldiğince çalışacağız. Benim için Sivas çok değerli, o yüzden buranın başarılı olması için elimden gelen mücadeleyi göstereceğim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x